Klasa 3A
Absolwenci:
Cebula Katarzyna, Długosz Daniel, Dziedzic Adam, Groń Tomasz, Jakubowska Iwona, Janik Paulina, Janikowski Krzysztof, Klimczak Łukasz, Konieczny Anna, Kulig Piotr, Kuziel Jolanta, Laburda Katarzyna, Lasyk Natalia, Maśko Anna, Mordarska Agnieszka, Mółka Małgorzata, Ogorzały Patryk, Orłowska Katarzyna, Owsianka Artur, Pasternak Marcin, Pawlik Monika, Pierzga Dorota, Pietrzyk Barbara, Polakiewicz Iwona, Pustułka Mateusz, Rams Jakub, Rams Paulina, Wiercioch Maria, Zarotyński Damian.
WYCHOWAWCA: mgr Piotr Rychlewski.
|
|
Klasa 3B
Absolwenci:
Bienias Jolanta, Biskup Monika, Bogaczyk Krzysztof, Brzeżny Mateusz, Ciarach Dawid, Długosz Beata, Figura Monika, Florek Anna, Gorczowska Natalia, Kozielec Izabela, Kozielec Maria, Kozielec Sylwia, Król Stanisław, Ladenberger Anna, Maruszewski Piotr, Mikulec Ewelina, Olszewski Jan, Opiło Joanna, Poczkajska Agnieszka, Podgórska Maria, Rusnarczyk Paweł, Rusnarczyk Sebastian, Śmigowska Monika, Śmigowski Tomasz, Wilusz Małgorzata, Wysocka Agnieszka, Zelek Justyna, Zięcina Damian.
WYCHOWAWCA: mgr Robert Maciuszek.
|
|
Klasa 3C
Absolwenci:
Borowska Natalia, Janik Angelika, Kalicka Barbara, Kołbon Małgorzata, Kotas Lidia, Kurzeja Adam, Kurzeja Błażej, Maśko Joanna, Migacz Maciej, Mikołajczak Klaudia, Morajko Karolina, Nosal Anna, Ogorzały Natalia, Olchawa Małgorzata, Podgórska Anna, Potoniec Agnieszka, Rogóż Hubert, Sadowski Marek, Skoczeń Emilia, Stańczak Monika, Szkaradek Anna , Tokarczyk Sara, Wajbrener Mateusz, Wierny Katarzyna, Wikłacz Katarzyna.
WYCHOWAWCA: mgr Małgorzata Dorula.
|
|
Klasa 3D
Absolwenci:
Bocheńska Elżbieta, Citak Katarzyna, Franczyk Bogusław, Fryzowicz Artur, Garwol Jolanta, Gurszczyk Ewa, Janik Jakub, Jaworska Kinga, Kłak Arkadiusz, Król Agata, Kunicka Katarzyna, Łomnicki Tomasz, Maśko Agnieszka, Opyd Anna, Owsianka Justyna, Pasoń Tomasz, Pierzga Anna, Posobiec Anna, Potoczek Dawid, Rusin Karolina, Stachoń Małgorzata, Stec Edyta, Tokarczyk Karolina, Worytko Małgorzata, Wójcik Anna, Znojek Karolina.
WYCHOWAWCA: mgr Andrzej Sojka.
|
|
Klasa 3E
Absolwenci:
Adamczyk Natalia, Buczek Miranda, Chlipała Katarzyna, Florek Katarzyna, Forczek Anna, Groń Ewelina, Jaworska Brygida, Klag Monika, Komsa Jolanta, Kotlarz Joanna, Król Katarzyna, Krzak Anna, Kuziel Justyna, Maciuszek Anna, Masłowski Marcin, Opyd Sabina, Pomietło Agnieszka, Pomietło Aleksander, Skoczeń Jolanta, Skoczeń Paweł, Słowik Karolina, Tokarz Aneta, Wąchała Jan, Zagórowska Anna, Zięba Maria.
WYCHOWAWCA: mgr Alicja Czermińska.
|
|
Klasa 3F
Absolwenci:
Adamek Jakub, Citak Małgorzata, Duszka Dominik, Dyrek Anna, Filipiak Paulina, Gawlak Łucja, Gromala Iwona, Halibard Adam, Izworski Andrzej, Jaśkiewicz Konrad, Król Sylwia, Kuczaj Agnieszka, Kuś Mateusz, Lis Natalia, Litawa Adrian, Łękawska Bernadetta, Maślanka Anna, Matusik Grażyna, Ostrowski Marcin, Plata Małgorzata, Sadowska Justyna, Sroka Natalia, Szwala Karolina, Ścigajło Krystyna, Tokarczyk Agata, Warzecha Agnieszka, Wirski Piotr, Witowska Paulina.
WYCHOWAWCA: mgr Anna Grys.
|
|
|